Szukaj na tym blogu

Translate

poniedziałek, 12 sierpnia 2013

lookbook #5

"Nie ma takiej siły, która otworzy nowy rozdział Twojego życia, jeśli Ty nie zechcesz zamknąć poprzedniego"

W moim życiu od października otworzy się zupełnie nowy rozdział, znów będzie trzeba się uczyć wielu nowych rzeczy, Zorientowanie wiedzą, że mowa tutaj o studiach, gdzie za moje miasto studenckie obrałam sobie Gdynię. Sporo na pewno się zmieni, pierwsze w życiu w jakiś sposób własne mieszkanie, wokół chaos i ogrom trzech potężnych miast.
To co tu opisuję teraz także jest swego rodzaju nowym rozdziałem mojego życia. Tutaj nie koniecznie możemy patrzeć pod takim kątem, każdy zinterpretuje te słowa do odpowiedniej sytuacji swojego życia. Przed każdym z nas tak naprawdę codziennie otwiera się jakiś nowy "rozdział", gdyż coś się kończy, coś zaczyna, coś tracimy, w zamian zyskujemy nowe.


"There is no force that will open a new chapter of your life if you do not want to close the previous"

In my life from October to open a whole new chapter will once again have to learn many new things, Orientation know that this refers to the studios where's my student peeled the city of Gdynia. A lot will surely change, the first in my life in some way your own home, around the chaos and magnitude of three powerful cities.
What you're describing now is a kind of a new chapter of my life. Here, we do not necessarily look at such an angle, everyone interprets these words to the appropriate situation of your life. Before any of us really opens every day some new "chapter" because something ends, something begins, we lose something in return gain new ones.
shoes - NEW YORKER | dress, blouse - NN ( zakup nadmorski ) | handbag - NN | bracelets - BIŻUTERYJKOWO, VEZZI

20 komentarzy:

 1. mam te same buty, sa mega wygodne! plus za fajne poloaczenie neonu z pomarancza!

  aschaaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. jeśli mogę coś doradzić - nie wrzucaj tekstu po polsku do tłumacza i nie wklejaj na bloga. mówię to z czystej uprzejmości, po prostu po angielsku to brzmi jak jakieś majaczące farmazony (serio!!). pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. doskonale zdaję sobie z tego sprawę, to była wyjątkowa sytuacja, przede wszystkim późna godzina. Teraz oczywiście mam zamiar sama już pisać wszystko, chociaż też to na pewno nie będzie brzmiało super świetnie i oszałamiająco.

   Usuń
  2. nie chodzi o to, zeby bylo oszalamiajaco, tylko sensownie :) np. słowo "obra łam" w j. polskim może znaczyć wybrać coś jak i obrać ziemniaki, niestety w angielskim odnosi się tylko do obierania w tym drugim sensie;) i jest tego znacznie, znacznie więcej! po prostu - osoba znająca angielski nie zrozumie zupełnie przekazu, bo jest to zlepek niepasujących do siebie słów, więc nie wiem po co to robić, jak nikomu to do niczego nie posłuży.

   Usuń
 3. bardzo ładnie z tymi butami ;))

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękną masz tę sukienkę ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Odpowiedzi
  1. Paznokcie pomalowane są na gładko, lakier sam się cieniuje ;)

   Usuń
 6. ślicznie wyglądasz! Zazdroszczę Ci tego sweterka, jest naprawdę przeuroczy <3
  supcarolyn.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. wow, świetny look! Bardzo fajnie to wszytko połączyłaś :) Zapraszam serdecznie do mnie ^^

  OdpowiedzUsuń
 8. Genialne połączenie! Bluza ze zwiewną sukienka wygląda po prostu świetnie!
  Pozdrawiam,

  zabawa-moda.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. zakochałam się w tej bluzie <3 świetna jest !

  OdpowiedzUsuń
 10. Jaka ładna neonowa sukienka!

  OdpowiedzUsuń