Szukaj na tym blogu

Translate

niedziela, 17 listopada 2013

FEELINGS: Nikt Ci nie pomoże!


Weź za siebie spójrz. Widzisz tą przestrzeń? A może jej nie ma? Z każdej strony ktoś, coś. Nikt tak naprawdę nie zwraca na Ciebie uwagi. To jest ciągła gonitwa. Nie ucieczka, ale pościg. Nie ma wokół Ciebie nikogo kto Ci pomoże, jeśli tą osobą nie będziesz Ty.

Żeby znaleźć prawdziwego przyjaciela najpierw pokochaj siebie. Staraj się nie utrudniać, a ułatwiać. Robisz w tej chwili coś dla siebie. Jeśli dla szefa potrafisz stworzyć projekt na wyznaczony czas, a w szkole nauczyć się w terminie na kartkówkę, to czemu nie sprawujesz takiej samej kontroli sam nad sobą? Jeśli planujesz sobie dzień, nie starcza Ci zazwyczaj czasu? Gdzieś jest błąd. Coś się nie zgadza, nie sądzisz? A wiesz, że to taka Twoja motywacja, która jest zerowa, jest temu winna?

Wyznaczasz sobie cel to go realizuj! Jeśli zrobisz coś nie tak, niech Ci nie opadają ręce z tego powodu. Działasz dalej, mocniej. Nieustannie słuchaj swoich rad i rób jak Ci nakazuje głowa i serce. Łącz te obie partie ze sobą - umysłową i uczuciową. Po co wybierać? Można je połączyć, one mogą współgrać.

Chciej dla siebie jak najwięcej i jak najlepiej. Oczekuj od siebie więcej niż wszyscy inni. Ty chcesz być wielkim człowiekiem. Chcesz być wzorem do naśladowania, chcesz coś osiągnąć, a w przyszłości opowiadać swoim dzieciom, wnukom historie, których będą chcieli słuchać i słuchać, a potem będą zadawać pytania: "Jak tego dokonałeś!?" "Czy my też tak możemy, damy radę?" Odpowiesz: Oczywiście. CHCIEĆ ZNACZY MÓC! Osiągniecie wszystko do czego chcecie dojść, ale bądźcie cierpliwi i pracowici, dajcie z siebie maximum, a jeśli zechcecie możecie wybudować nawet i prom kosmiczny. 

10 komentarzy:

 1. CHCIEĆ ZNACZY MÓC! - dobrze powiedziane

  OdpowiedzUsuń
 2. akurat fakt, że inni mają gorzej nie jest dobrym argumentem to pociechy :) wiesz to tak jakbyśmy cieszyli się z czyjegoś nieszczęścia, ale prawda jest taka, że nie doceniamy tego, co mamy i ile w takim stopniu jak inni, którzy mają od nas gorzej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. dodałaś mi motywacji. Czytając ten post miałam wrażenie jakbyś mi go z głowy wyciągnęła! Genialne i dzięki bo naprawdę mnie zdeterminował ;)

  http://just-be-yourself-coca.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. ps: czy usługi Cebe Graphic Studio są płatne ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak płatne. W tym celu osobiście z grafikiem trzeba się kontaktować. Cena zależy od tego czego oczekujemy ;)

   Usuń
 5. najgorsze jest to, że Twoim najlepszym przyjacielem, ale również największym wrogiem, jesteś Ty sam

  + obserwujemy?
  http://tettler.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Wow nice! Thanks for visiting my blog and your lovely comment, looking forward in seeing you on my blog again ;)) xoxo

  New Post up…
  www.Tsangtastic.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bardzo motywująca notka. Trzeba patrzeć na siebie realnie, a ja mam zawsze w głowie nadmiar optymizmu, który nie zawsze jest dobry. Pozdrawiam cieplutko ;)

   Usuń