Szukaj na tym blogu

Translate

czwartek, 14 listopada 2013

FEELINGS: Wybierz właściwą drogę


Idź własną drogą. Miej swoje racje. Każdy ma prawo do własnej opinii, swojego indywidualnego życia. Stwórz to czego pragniesz Ty!

Nie żyj pod dyktando otoczenia. Nie rób też tego co wszyscy inni wokół. Co Ci to da? Myślisz, że w ten sposób będziesz miał więcej znajomych, zdobędziesz akceptację w większej grupie? Nawet jeżeli tak będzie, to będzie to trwało bardzo krótki czas. Każdy w końcu dorośnie. Zrozumie swoje błędy. Będzie też żałował wielu rzeczy.  Czego nie unikniesz, nie unikniesz.. ale jeśli możesz coś zmienić, robić to czego naprawdę pragniesz, zacznij już dziś. Nie marnuj czasu na bezsensowne czynności, które nic nie wniosą do Twojego życia. Musisz umieć znaleźć czas na chwilę relaksu, ale też na pracę, która przybliży Cię do celu. Zapamiętaj: NAJPIERW OBOWIĄZKI, POTEM PRZYJEMNOŚCI! Chociaż w przypadku, o którym teraz mowa to obowiązki są równocześnie przyjemnościami, więc nic nie tracisz, a z czasem nowy tryb życia wejdzie Ci w nałóg i sam zobaczysz za kilka lat jak staniesz przed lustrem i powiesz do siebie z uśmiechem: " Jak dobrze, że byłem sobą, nie marnowałem czasu przed blokiem i uporczywie dążyłem do celu. Teraz jestem tym kim jestem!"

Cały los zależy od Ciebie i tylko od Ciebie. 

Pamiętaj jednak - jeśli coś jest Ci pisane, jeśli wierzysz w szczęśliwe gwiazdy, w przeznaczenie, to wcale nie znaczy, że to zdarzy się samo, od tak, po prostu. Wszystkiemu trzeba dopomóc. Jak wykreujesz życie zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Zatem do dzieła! Twórz, podążaj, pomagaj SOBIE. Bądź sobie przyjacielem.
A o tym już w następnym poście w dziale FEELINGS...


6 komentarzy:

 1. TO tak wszysto zalezy od nas. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się w stu procentach i wierzę w to, że marzenia nie tyle się spełniają, co należy je spełniać. Wszystko zależy od nas samych ; ) pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Boskie zdjęcia :)
  Śliczna jesteś <3
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie do komentowania i obserwowania :*

  OdpowiedzUsuń
 4. świetnie wyglądasz:)

  zapraszam do mnie -------------------->http://redlips-evelinafashion.blogspot.com/
  jeśli ci się spodoba zapraszam również do obserwatorów;)
  pozdrawiam:*

  OdpowiedzUsuń