Szukaj na tym blogu

Translate

wtorek, 31 grudnia 2013

FASHION: lookbook #40 / Życzenia noworoczne


Ostatni post w 2014 roku będzie o... MODZIE. Tak, bo po co kombinować jak to właśnie ona (moda) przez ten cały rok pochłaniała mój czas, to o niej na tym moim blogu było najwięcej. Wiem jednak, że nie wykorzystałam maksymalnie mojego talentu i moich zdolności do stworzenia tego co bym chciała tu ujrzeć, dlatego sobie życzę właśnie wytrwałości i dużo dużo mocy!A Wam? Tego co i sobie na początku oraz wszystkiego co Wam potrzebne do spełniania Waszych marzeń. Najważniejsze BĄDŹCIE SZCZĘŚLIWI! 

Wam także moi kochani czytelnicy chciałabym podziękować za to, że jesteście ze mną każdego dnia roku , czy jest Was mniej czy więcej. Jesteście motorem do wszelkich działań!
Kilka dni temu, dokładnie 29 grudnia MISHMASHWARDROBE obchodził swoje już 2 urodziny. Za to także Wam z całego serducha dziękuję, że już tyle czasu jesteśmy razem.
Teraz trzymajcie kciuki za wielkie rewolucje w nowym roku. Postanowienia z mojej strony są. Na razie nie będę oficjalnie ich Wam zdradzać, bo nie chcę wyjść na taką co nie dotrzymuje słowa, ale zdradzę Wam jedno, w zasadzie najważniejsze. Brzmi ono tak: WYTRWAM W MOICH NOWOROCZNYCH POSTANOWIENIACH :)

Także tego. Efekty myślę, że będą widoczne w niedługim czasie. Będę informować. Bądźcie na bieżąco z moim FANPAGE i INSTAGRAMEM- tam najwięcej najświeższego info.

No to jak to się mawia? SZAMPAŃSKIEJ ZABAWY DO BIAŁEGO RANA!
Do zobaczenia w 2014!shoes- HOUSE |skirt- SH | sweater- NN | handbag- SH (atmosphere) | necklaces- AVON

7 komentarzy: