Szukaj na tym blogu

Translate

sobota, 18 stycznia 2014

OTHER: Gifts for Grandmather & Grandfather
Dzień babci i Dzień dziadka lada dzień. I teraz jak zwykle pojawia się standardowe pytanie: Co wybrać na prezent? Wysłać tylko kartkę? A może kupić kwiatki dla babci, a czekoladki dla dziadka?


Tak jak szukacie porad dotyczących kupna prezentów, kiedy to są święta Bożego Narodzenia, tak myślę, że i z takiej porady warto skorzystać. Abyście uniknęli wyżej podanego dylematu przychodzę do Was z małymi poradami co wybrać dla naszych 'staruszków'

DLA BABCI:
1. Szminka. Kosmetyk chyba najczęściej używany przez starsze Panie. Nawet mówi się: Wyglądasz w tej szmince jak babcia :)
2. Perfum. Ciężko często trafić z zapachem, ale polecałabym te o intensywnym, najlepiej kwiatowym i niesłodkim, zapachu.
3. Krem, balsam. Pielęgnacja ciała wskazana w każdym wieku.
4. Świeczka. Element wystroju, dekoracji, który zawsze można jakoś spożytkować. Chyba najlepszy pomysł, gdy brak pomysłów.
5. Kwiatek. Najlepiej ten w doniczce. Moja babcia bardzo je lubi i często wybieram z siostrą taki właśnie rodzaj prezentu. I wcale nie trzeba znać się na nich, ma być ładny, bo przecież liczy się gest!

DLA DZIADKA:
1. Ciepła koszula lub ciepły sweterek. Na panującą za oknem pogodę idealnie, żeby nie przeziębiła się tylko wnuczka, ale i dziadek. O zdrowie musi dbać każdy!
2. Zestaw do golenia. Przyda się każdemu mężczyźnie. Często najprostsze rzeczy, których człowiek używa na co dzień są najlepsze.
3. Dobry koniak. Na pogaduchy z sąsiadem zza płota jak znalazł.
4. Czekoladki lub ciasto własnej roboty. Coś na ząb dobre dla każdego łasucha. Mój dziadek nigdy tym nie gardzi.
5. Kubek z supermenem i napisem SUPER DZIADEK. Motywacja na każdy dzień. Wtedy już nawet żadna praca w polu nie będzie straszna.Poza prezentami pamiętajcie, że najważniejsza jest po prostu pamięć. Nie koniecznie musi być to rzecz namacalna. Wystarczy kilka ciepłych słów!

7 komentarzy:

 1. Jak fajnie że ktoś jeszcze pamięta o Dniu Babci i Dziadka !

  OdpowiedzUsuń
 2. o właśnie się zastanawiałam mocno :D dziękuję za pomoc :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie z siostrą rozmawiałyśmy o tym co kupić naszym babciom i dziadkowi. Dzięki za pomysły :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja z siostrą zamówiłyśmy dla Babci i dziadka kubki z napisami najlepsza babcia i najlepszy dziadek na świecie;)) No i pewnie zadzwonie z życzeniami bo niestety nie mam jak ich w ich święto odwiedzić;(

  OdpowiedzUsuń