Szukaj na tym blogu

Translate

sobota, 11 stycznia 2014

OTHER: Carnival inpirations

 1. DEEZEE 2. STRADIVARIUS 3. DEEZEE 4. SEQUINSHOES


Szukając odpowiedniej sukienki, butów czy torebki na czas karnawału wszędzie widzimy po sylwestrowe cekiny. Wiadomo przecież, że nie każdy jest na tyle odważny, aby ubrać cekinową sukienkę na co dzień, czy założyć nawet cekinowe szpilki do czarnej sukienki, a kupując sukienkę na zabawę na pewno chcielibyśmy użyć jej nie tylko na tą jedną okazję(na jedną noc), bo kto by tyle zdołał kupować i za co.

Przychodzę więc dzisiaj do Was z karnawałowymi propozycjami, ale "nie wszystko złoto co się świeci", więc możemy wyglądać jak milion dolarów bez miliona świecidełek na sobie. Kilka propozycji jest co prawda błyszczących, ale z powodzeniem można wykorzystać je w całym roku. Reszta rzeczy, która mnie zainspirowała także nadaje się na obecny okres, ale jeszcze bardziej do codziennych stylizacji- a to przecież chodzi. 

Wszystkie buty, torebki, sukienki itp, wybrałam wg własnego uznania i upodobania. Mam nadzieję, że każdemu coś wpadnie w oko z moich propozycji. Pod każdym produktem dodaje linka do sklepu lub jego nazwę.

Życzę udanych i pięknie wystylizowanych karnawałowych 'wyskoków'! 1.MOHITO 2. MOHITO 3. DEEZEE 4. DEEZEE 1. STRADIVARIUS 2. MOHITO 3. MOHITO 4. MONASHE


1. BERSHKA 2. MONASHE 3. BERSHKA 4. STRADIVARIUS

2 komentarze: