Szukaj na tym blogu

Translate

niedziela, 19 października 2014

FASHION - STYLING


Zamiast wierzyć w cuda, uwierz w siebie! Od wiary trzeba zacząć każde nowe postanowienie. I nie najważniejsza jest wiara innych w nas, tylko nas samych w nasze siły i umiejętności. Cokolwiek chcesz zacząć, jako pierwszy punkt zapisz sobie: DAM RADĘ, WIERZĘ W SIEBIE. Kolejny krok to mocna, silna wola i wytrwałość do samego końca. Odpowiedz sobie na pytanie: Czy jeśli tyle wysiłku już włożyłeś w coś, opłaca się od tak w jednej chwili zrezygnować?.. No jasne, że nie! Zawsze walcz do końca, a pomoże Ci w tym właśnie ta wiara w siebie. Chcesz zacząć ćwiczyć? Dlaczego pierwsze zdanie, które wypowiadasz brzmi: Ja? Ja tak przecież nie będę NIGDY wyglądać, sylwetka marzenie. Następuje demotywacja już na samym początku, co się dziwić, że Ci się odechciewa, jeszcze zanim zaczniesz.
Kolejnym przykładem może być realizacja, jakiegoś nawet błahego marzenia. Powiedzmy, że zorganizonay został akurat konkurs gdzie do wygrania jest profesjonalna sesja zdjęciowa, którą wykona sam Marcin Tyszka. Ty uwielbiasz zdjęcia i marzysz o takiej sesji. Co robisz? Siedziesz najpierw pół godziny przeglądająć innych zgłoszenia i załamująć się, że z taką konkurencją i tak nie masz szans, czy wręcz przeciwnie, szukasz zdjęcia i czym prędzej wysyłasz swoje zgłoszenie, bo a nuż się uda? To właśnie WIARA W SIEBIE sprawia, że jesteś skłonny do takich decyzji!
Pamiętaj to od Ciebie zależy ile osiągniesz, jaki/jaka będziesz. UWIERZ W SIEBIE! Zobaczysz sam ile się zmieni w Twoim życiu ;)


PHOTO:
Paulina Mazurkiewicz

MY STYLING: 
coat - SINSAY | płaszcz - SINSAY
shoes - NELLY.COM | kozaki za kolano - NELLY.COM
sweater - SH (H&M) | sweterek - SH (H&M)
dress - SH (2 PLN) | sukienka - SH (2 PLN)
bag - BUTIK | torebka - BUTIK

10 komentarzy:

 1. super kozaki! :)

  http://lamodalena.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam takie kozaki i lubię Twoje zdjęcia są bardzo dynamiczne:) A co do tekstu...masz dużo racji, nie można również oczekiwać od innych że w nas uwierzą skoro sami w siebie nie wierzymy!

  OdpowiedzUsuń
 3. mam ten sam sweterek, oczywiście też z sh :)
  z tym dołem sukienki prezentuje się fenomenalnie !

  OdpowiedzUsuń
 4. świetnie wyglądasz! podoba mi sie twój makijaż ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Sesja rewelacja, ale jak dla mnie za mało uśmiechu na Twej twarzy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. bardzo mi się podoba ten zestaw ! :)

  OdpowiedzUsuń