Szukaj na tym blogu

Translate

niedziela, 2 listopada 2014

FASHIONSHOWS - 11th FASHIONPHILOSOPHY FASHION WEEK POLAND


MICHAŁ SZULC

AGA POU

JAROSŁAW EWERT

ALEKS KURKOWSKI


25.10 w ubiegłą sobotę wybrałam się do Łodzi na Fashion Week. Tym razem tylko na jeden dzień. Ale za to w pełni wykorzystany dzień, dzień pełen wrażeń i emocji. Pełen rozmów, uśmiechu i spotkań 'po latach'.
Z pięciu pokazów,  na których byłam najbardziej na wyróżnienie zasłużyły dwa. Pierwsze miejsce zajmuje Michał Szulc, natomiast miejsce numer dwa, w moim rankingu, należy do Aga Pou. Michał pokazał świetną kolekcję pod względem użytkowania, Sylwetki typowo sportowe, w sportowych dresach, bluzach czy nawet sportowych sukienkach. Pojawiło się nawet kolorowe moro, standardowe i zawsze modne połączenie bieli i czerni czy ognista czerwień.
U Agi natomiast sylwetki bardzo kobiece. Suknie kończące pokaz olśniewające, w kolorach złota, czy całe z koronki. W całej kolekcji widzimy jednak połączenia modne już ubiegłego sezonu, a także teraz, a mowa tu o tzw. sporty chic. Dużo też połączeń czerni z mocno wyakcentowaną drugą częścią stroju. W mój gust bardzo trafiły spódnice stanowiące połączenie kryjącej mini z nieco dłuższym szyfonem. To tyle ode mnie, reszta do Waszej oceny na zdjęciach.

2 komentarze:

  1. trochę żałuje, że w tym roku nie mogłam pojechać :( odbije sobie następnym razem, miło by było sie spotkać :)

    http://lamodalena.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń